Par uzņēmumu

KERAMA MARAZZI ir viens no vadošajiem keramikas flīžu un keramiskā granīta ražotājiem un ietilpst Mohawk Group uzņēmumu grupas sastāvā. Uzņēmuma ražotnes atrodas dažādās pasaules vietās: Itālijā, Spānijā, Krievijā, ASV, Francijā un citur.

KERAMA MARAZZI nodrošina pilnu flīžu produkcijas spektru industriālajiem un privātajiem objektiem: sienas flīzes, grīdas flīzes, fasādes flīzes, keramisko granītu, akmens masas flīzes, mozaīka, dekoratīvie elementi. Produkcijas klāsts ir paplašināts ar santehnikas aprīkojumu un vannas istabas mēbelēm, un tapetēm.

KERAMA MARAZZI ražotās preces atbilst starptautiskajiem standartiem, noteikumiem un tehniskām prasībām un ekspertu atzinumiem.

Ņemot vērā patērētāju prasības, jaunu tehnoloģiju ieviešanu ražošanā, sekojot modes tendencēm KERAMA MARAZZI katru gadu prezentē jaunas flīžu, santehnikas un tapešu kolekcijas.

INOVĀCIJAS

KERAMA MARAZZI pastāvīgi virzās uz priekšu, modernizējot savu ražošanu un ieviešot jaunas iekārtas un modernas tehnoloģijas, kas ļauj radīt un piedāvāt klientiem unikālus produktus.

Viena no inovācijām ir īpaši modernā Continua + līnija. Augsto tehnoloģiju iekārtas līnija nodrošina plašāku piedāvājumu dizaineriem un arhitektiem, izgatavojot unikālus lielizmēra formāta keramikas granīta paneļus 120x240cm, kā arī SUPERMAXI paneļus 160x320cm. Šie materiāli pielietojami ēku ārējā apdarē, tostarp personalizētu fasāžu veidošanā, interjera dizainā, ainavu arhitektūrā un sabiedrisko telpu dizainā.

TIRDZNIECĪBAS TĪKLS

Lai padarītu KERAMA MARAZZI produkcijas piedāvājumu pēc iespējas pieejamāku, uzņēmums attīsta gan savu mazumtirdzniecības tīklu, gan produkti tiek prezentēti sadarbības partneru un DIY būvmateriālu tirdzniecības ķēdēs.

Pircēju rīcībā ir vairāk nekā 370 veikalu Krievijā, NVS valstīs, kā arī Ziemeļeiropā un Austrumeiropā. 2020. gada februārī Mančestrā (Lielbritānija) durvis vēra zīmola KERAMA MARAZZI veikals.

KERAMA MARAZZI lielie ražošanas apjomi ļauj piedāvāt pircējiem plašā izvēlē augstas kvalitātes flīzes par ļoti samērīgām cenām. KERAMA MARAZZI noliktava Rīgā spēj nodrošināt operatīvu flīžu piegādi visā Baltijas teritorijā.

Rīgā Kerama Marazzi produkciju var iegādāties plašā specializētā mazumtirdzniecības veikalā Brīvības gatvē 323, kura pakalpojuma sarakstā ietilpst gan (pŗdevēja un dizainera) konsultācija, 3D dizaina projekta izstrāde un saistošo materiālu iegādes iespēja. Ja nepieciešams, varam nodrošināt flīžu ieklāšanas servisu.

Atpakaļsaite

CabinetOrders Created with Sketch. VK icon Odnoklassniki icon Instagram icon YouTube icon Twitter icon