Par produktu

PRODUKTI

✓ Keramiskais granīts,
✓ Keramikas flīzes,
✓ Santehnika un mēbeles,
✓ Tapetes

Flīžu produkcijas iedalījums pēc virsmas apstrādes veida:

Apdares flīzes: glazurētas ar spīdīgu vai matētu virsmu; strukturētas;
Keramiskā granīta izstrādājumi: lappatēti (tiek izmantota virsmas slīpēšanas tehnoloģija) cresta vai campo piena; ar struktūru.

PRODUKCIJAS ĪPAŠĪBAS

Keramikas flīzes un keramiskā granīta izstrādājumi ir izturīgi apdares materiāli, taču tie ir jāaizsargā no triecienslodzēm. Uz iepakojumiem ar keramikas flīzēm un porcelāna keramikas izstrādājumiem ir uzraksts "Trausls. Uzmanību".

Grīdu klājumiem paredzētajām keramikas flīzēm un keramikas granītam ir dažādi kalibri. Lai atvieglotu ieklāšanas procesu (t.sk. dažādu artikulu flīzēm), iesakām izmantot viena kalibra produkciju.

Apgrieztas (retificētas) keramikas flīzes un keramikas granīts – produkcija, kurai veikta mehāniska papildapstrāde – apgriešana garumā un platumā (t.i. retificēšana; itāļu val. rettifica – uzlabošana, iztaisnošana).
Apgrieztām keramikas flīzēm un keramikas granītam ir viens kalibrs, un tas ļauj to ieklāt ar minimālām šuvēm.

Atsevišķas keramikas flīžu un keramikas granīta partijas var nenozīmīgi atšķirties krāsas ziņā. Jāpievērš uzmanība toņa apzīmējumam, iesakām iegādāties produkciju vienā tonī.

Ilustratīvā materiāla krāsa ir pēc iespējas pietuvināta realitātei; tai pat laikā monitorā redzamā izstrādājuma krāsa un produkta spilgtums var nedaudz atšķirties no faktiskā izstrādājuma.

Virspuses greizums - keramikas flīžu un keramikas granīta virspuses novirze no plaknes. Normatīvajos dokumentos ir ieviestas pielaides virspuses greizuma ziņā, kuru ietvaros ražotājs šķiro produkciju. Nelielas pozitīvas (izliekums) vai negatīvas (ieliekums) novirzes noteikto pielaižu robežās nav brāķa pazīme.

Keramikas flīzes un porcelāna keramikas izstrādājumi ir iepakoti gofrētās kartona kastēs, lai nodrošinātu pareizu produktu uzglabāšanu un transportēšanu. Iepakojumam samirkstot (piemēram, atmosfēras nokrišņi), kartona izturība samazinās, kas var izraisīt iepakojuma izjukšanu un veicināt produkcijas sabojāšanu. Keramikas flīzēm un keramiskā granīta izstrādājumu iepakojumiem ir marķējums. "Sargāt no mitruma".

Ūdens absorbcija. Sakarā ar gandrīz viendabīgu keramiskā granīta struktūru un materiāla blīvumu, materiālam ir viszemākais ūdens absorbcijas koeficients. Keramikas flīzēm ūdens absorbcijas koeficients ir 15,5%, keramikas granītam - 0,08%.

Šādas keramiskā granīta īpašības nodrošina teicamu mitruma izturību un salizturību. Materiāls ir piemērots telpu apdarei ar augstu mitruma līmeni, ieskaitot dušas un vannas istabas. Zemā gaisa temperatūrā keramikas granīts ir uzticams un neplaisā - materiāls var izdzīvot līdz 150 atkausēšanas un sasaldēšanas cikliem.

Materiāla kalpošanas laiks. Keramisko flīžu un keramikas granīta kalpošanas laiks ir neierobežots, vien jāņem vērā montāžas darbu kvalitāte, telpas apstākļi un ekspluatācijas apstākļi. Prasības (garantijas laiks) par kalpošanas laiku tiek pieņemtas 2 gadu laikā no iegādes dienas.

Pretenzijas par flīžu kvalitāti tiek pieņemtas izskatīšanai rakstiski uz e-pasta adresi flizuveikals@kerama-marazzi.lv 

Pieteikumam obligāti jāpievieno atsauce uz pasūtījuma Nr.Atpakaļsaite

CabinetOrders Created with Sketch. VK icon Odnoklassniki icon Instagram icon YouTube icon Twitter icon