Vietnes lietošanas noteikumi

Terms and Conditions of use / Vietnes lietošanas noteikumi

Vietne piedāvā ražotāja Kerama Marazzi produkciju - keramikas flīzes un keramisko granītu, santehnikas aprīkojumu, vannas istabas mēbeles un tapetes. Ražotājs patur tiesības jebkurā laikā un bez iepriekšēja brīdinājuma mainīt informāciju un specifikācijas šajā vietnē.

Keramikas materiālu apdedzināšanas procesa specifika var izraisīt svara, krāsas un izmēra izmaiņas. Ilustratīvais materiāls ir dizaina risinājuma piedāvājums. Ilustratīvā materiāla krāsa ir pēc iespējas pietuvināta realitātei. Patērētāju informācijai pie katras preces ir norādīts tās vidējais svars.

Faktiskais svars var atšķirties no norādītā atkarībā no izstrādājumu partijas, virsmas veida, izmantotās glazūras utt. Lai izvairītos no kļūdām, precīza informācija par izstrādājumu jāpieprasa pārdošanas personālam. Atbildību par materiāla aprēķinu pareizību uzņemas projekta vadītājs, darba vadītājs vai flīžu meistars.

Teksti, attēli, grafika, skaņa, animācija un video, kā arī programmatūra un izkārtojuma risinājumi, kas tiek izmantoti KERAMA MARAZZI grupai piederošo uzņēmumu tīmekļa vietnē, ir aizsargāti ar autortiesībām (Copyright) un citiem tiesību aktiem, kas attiecas uz autortiesībām.

Tekstu vai attēlu izmantošana ir iespējama tikai ar KERAMA MARAZZI grupai piederošo uzņēmumu rakstisku atļauju.

PREČU ZĪME

Ja vien nav noteikts citādi, visas preču zīmes KERAMA MARAZZI grupai piederošo uzņēmumu tīmekļa vietnē ir aizsargātas ar attiecīgajiem tiesību aktiem.

Aicinam Jūs ievērot datu aizsardzības tiesību aktu noteikumus!

CabinetOrders Created with Sketch. VK icon Odnoklassniki icon Instagram icon YouTube icon Twitter icon